In het centrum van Groot-Vorst (Laakdal) vinden we dit duplex nieuwbouwappartement met terras. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een blok van slechts 4 appartementen. Het is gelegen op fietsafstand van winkels, supermarkten, scholen en het openbaar vervoer. De op- en afrit van de E313 bevindt zich op slechts enkele minuutjes rijden.
Het appartement heeft een totaal bewoonbare oppervlakte van 109m². Achteraan aan het appartement bevindt zich de leefruimte (24m²) met open keuken (10m²). De keuken wordt volledig geïnstalleerd en voorzien van alle comfort: een kookvuur (inductie) met dampkap, een combi microgolfoven, een koelkast en een vaatwasser. Al deze toestellen zijn van het merk Siemens.
Voor extra opbergruimte komt er achter de keuken een berging, met aansluiting voor wasmachine en droogkast (7m²). Verder is er ook een apart toilet in de inkomhal.
Op de verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers (14m² en 10m²) en de badkamer (7m²). De badkamer wordt voorzien van een inloopdouche, een dubbele lavabo en een tweede toilet.
Alle ruimtes krijgen keramische tegels (60x60) met bijhorende plinten. De douche en achterkant van het toilet zijn voorzien van dezelfde wandtegels.
Het appartement zal verwarmd worden door middel van een warmtepomp via vloerverwarming in elke ruimte. De ramen zullen voorzien worden van hoogrendementsbeglazing (pvc-profielen). Per appartement worden er zonnepanelen voorzien met een vermogen
Type pand | Appartement |
Badkamers | 1 |
Slaapkamers | 2 |
Bewoonbaar | 109m2 |
Bouwjaar | 2025 |
Verdiepingen | 2 |
Verdieping | 1 |
Type verwarming | |
Overstromingsgebied | Niet in overstromingsgebied |
Bekijk meer kenmerken op de website van de verkoper |