Het pand is gelegen op een interessante locatie te Brasschaat. Een A-locatie qua bereikbaarheid en zichtbaarheid.
U kan de woning betreden via de Bredabaan, Doelhof en de Oude Baan.
Het eigendom beschikt over een enorme bewoonbare oppervlakte met heel wat polyvalente ruimtes, woon- en eetkamers, werkruimtes, slaapkamers etc.
Dit authentieke pand straalt een unieke charme uit en biedt een geweldige kans voor renovatie. Met de juiste aanpak kan deze woning omgetoverd worden tot een prachtig en karaktervol huis.
Bent u op zoek naar een woning die u volledig naar uw eigen wens kan inrichten? Dan kan dit pand u hoogstwaarschijnlijk bekoren.
Kortom een unieke kans voor kopers/ ondernemers die op zoek zijn naar een veelzijdige en prestigieuze woon- en werkplek.
De ruime indeling en de strategische ligging maken het een uitstekende keuze voor verschillende doeleinden.
Diverse:
- Garage aanwezig achteraan het perceel
- Diverse toegangsmogelijkheden
- EPC: label F (deze woning is onderhevig aan de renovatie verplichting)
- Zeer veel potentieel - vraag ons naar de mogelijkheden
Voor meer informatie, kijk snel op www.heylenvastgoed.be. Interesse in een GRATIS SCHATTING van uw eigendom? Bel click here
Property type | Office |
Habitable area | 420m2 |
Year built | 1950 |
Heating type | Fuel oil |
Parking spaces | 1 |
EPC certificate number | Certificaat-20240515-0003247395-RES-1 |
Flood-prone area | Not in flood-prone area |
Lot size | 289m2 |
Parcel width | 11m |
Parcel depth | 35m |
Estimated garden area | 77m2 |
Coordinates | 51°17'18"N 4°29' 18.3"E |
Backside/Garden orientation | South-East |
Building placement | Terraced |
P-Score | C: Low probability of flooding under current climate |
G-Score | C: Low probability of flooding under current climate |
This property has an excellent mobility score, based on the distance to nearby amenities.
For more information or to contact the seller:
View this property on Immoweb